Australan znásilňoval 40 minut sedmiletou holčičku na toaletách

Šestapadesátiletý deviant ze Sydney si vybral teprve sedmiletou oběť. Dívenku zatáhl na toaletu u tanečního studia v předměstí Kogarah, kde ji svázal a 40 minut znásilňoval. U soudu projevil lítost nad svým činem a vinu přikládal drogám.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
(ZDROJ: Pixabay)

reklama

Jedno listopadové odpoledne roku 2018 se stalo nezletilé dívence osudným. V areálu, kde navštěvovala taneční kroužek, potkala sexuálního devianta Anthony Sampieriho. Ten ji brutálně znásilnil na toaletách.

V té době teprve sedmiletá dívka chodila na lekce jazz baletu, ve stejné budově chodila do tanečního kroužku i její starší sestra. Jelikož její lekce skončila dřív, čekala na starší sestru se svou matkou a ostatními rodiči venku na parkovišti. Když si odskočila na toaletu zpět do budovy, narazila na zdrogovaného násilníka.

Anthony Sampieri svou oběť zatáhl na záchodky. Malé holčice se ale dařilo deviantovi vzdorovat, tak ji udeřil do tváře, svázal jí ruce svým opaskem a ústa ucpal toaletním papírem. Pak ji 40 minut znásilňoval. Hrůzný čin si podle serveru DailyMail natáčel na video.

Ilustrační foto

Pětiletá dívka byla znásilněna na půdě americké ambasády v Indii

Když se dívenka dlouho nevracela, její matka ji začala zoufale hledat. Pomáhal jí také otec jiného dítěte, mechanik Nicola Gilio. Hledali ji i na toaletách. Že je dívka uvnitř, zjistili záhy. Násilníka potkali při odchodu z toalet a na sedmiletou holčičku se ho ptali. Ten ale odpověděl, že nikoho takového neviděl. Její matka i tak šla po muži kabinku zkontrolovat.

Když viděla svoji dceru, začala zděšeně křičet. Pan Gilio, který pomáhal zoufalé matce hledat dítě, se po násilníkovi okamžitě vrhnul a snažil se ho zpacifikovat. Ten ale vytáhl nůž a zasadil mu několik bodných ran. Jiný muž, který v budově pracoval, slyšel křik a okamžitě přiběhl na pomoc. Sampieriho udeřil do tváře a společně jej zadrželi do příjezdu policie.

Násilník byl dříve propuštěn z vězení za znásilnění 60leté ženy v roce 2012. Mimo jiné se zjistilo, že v průběhu několika týdnů před incidentem stál Sampieri za bezmála 100 sexuálními telefonáty náhodně vybraným ženám. Podle místní policie došlo k pochybení jednoho z policistů, který nahlášené telefonáty důkladně neprošetřil, a bude kvůli tomu v dubnu čelit soudu.

Anthony Sampieri se pár hodin před napadením dívky zdrogoval pervitinem, zavřel se na oněch toaletách a masturboval u porna. Přiznal se, že byl natolik sexuálně vzrušený, že by napadl kohokoliv, kdo by vešel dovnitř. Za své činy byl odsouzen k doživotí a na svobodu se už nepodívá ani zázrakem. Má rakovinu jater a jeho prognóza není delší než maximálně 5 let života. Od společnosti si vysloužil přezdívku Monstrum z Kogarah, podle názvu předměstí, kde odporný čin spáchal.

reklama

reklama