Australanka zažila na toaletě šok: Do zadnice ji kousl had

Událost, která tento týden potkala devětapadesátiletou Australanku na toaletě, byste asi přáli jen málokomu. Ženu totiž na místě, kde nejsou jakákoliv zvířata příliš vítána, kousla krajta kobercová, která se ve vodě v záchodové míse zřejmě chtěla ochladit před urputnými vedry. Krajty - naštěstí pro Australanku - nejsou jedovaté, takže si od 1,5 metru dlouhého hada odnesla pouze krvavý kousanec.
odchyt krajty ze záchodové mísy
odchyt krajty ze záchodové mísy
Channel 9 News Australia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Helen Richardsová (59) z Austrálie si asi při příští návštěvě WC pořádně prohlédne, kam si sedá. Krajta kobercová, která se délkou může vyrovnat i výšce člověka, ji nemile překvapila při každodenní činnosti.

„Se staženými kalhotami jsem vyskočila nahoru, otočila jsem se a zjistila jsem, že v míse je něco jako želva s dlouhým krkem,“ uvedla pokousaná Australanka pro deník The Courier Mail.

Dokážete si představit, že vás takováto krajta spolkne?

Dokáže krajta spolknout člověka? Máme děsivou odpověď

Přivolaná herpetoložka přijela téměř k hotovému. „Než jsem přijela, paní Richardsová hada sama chytila a celou situaci zvládla jako profík,“ popsala Jasmine Zeleny.

Navíc mohla pokousanou uklidnit, protože krajty nejsou jedovaté. Rány tak stačilo ošetřit desinfekcí.

Krajty kobercové jsou druhem škrtičů, který se běžně vyskytuje podél východního pobřeží Austrálie. Země navíc zažívá vlnu extrémního tepla. Hadi se tak uchylují právě do toalet, protože tam je voda.

Reklama
Reklama