Auto sjelo přímo do Labe. Utonulého řidiče vytáhli policisté po několika hodinách

Děčínská policie v pondělí dopoledne dostala hlášení o autě, které sjelo ze silnice rovnou do Labe. Policejní potápěči po řidiči a autě pátrali několik hodin. Nakonec auto našli, bohužel i s mrtvým řidičem.
13. 11. 2017 KRIMI: POLICISTÉ AUTO HLEDALI NĚKOLIK HODIN
13. 11. 2017 KRIMI: POLICISTÉ AUTO HLEDALI NĚKOLIK HODIN

reklama

Nehodě byl přítomen očitý svědek, který krátce před desátou hodinou v pondělí ráno, informoval děčínskou policii o tom, že viděl sjet auto na okraji Děčína do řeky. Policie vyrazila na místo a neprodleně začala pátrat po autě spolu s řidičem.

Podle dalších svědků mělo auto několik desítek metrů kopírovat svodidla a pak sjet přímo do řeky. Najít a vytáhnout auto z koryta řeky Labe ale nebylo vůbec jednoduché. Policejní potápěč a loď se speciálním sonarem nemohli auto několik desítek minut vůbec najít. Přibližně po dvou hodinách se autopotápěčům podařilo auto v Labi najít. Ale v tu chvíli ještě nikdo z přítomných netušil, jestli je někdo uvnitř. Proud vůz odnesl asi 50 metrů od místa, kde sjel do vody. Když ho našli, byl v hloubce zhruba pěti metrů. Použit musel být proto speciální jeřáb, který auto z řeky vyzvedl.  Až po vytáhnutí bylo všem jasné, že ve voze po celou byl také řidič. Ten neměl šanci tak dlouhou dobu v chladné vodě bohužel přežít. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!