Babička slavila své osmdesáté narozeniny v karanténě. Sousedé jí z oken hromadně zazpívali

Den poté, co španělská vláda vyhlásila zákaz vycházení, slavila stařenka Chao své osmdesáté narozeniny. Sousedé si pro ni připravili krásné překvapení, aby věděla, že na ni nikdo nezapomněl i v těžkých chvílích. Čtvrť v Madridu najednou znovu ožila a stařenka se neubránila slzám.
Babička oslavila své osmdesáté narozeniny v karanténě
Babička oslavila své osmdesáté narozeniny v karanténě
foto pixabay

reklama

Sousedé vymysleli plán, jak rozveselit starší ženu, která bydlí s nimi v budově v Madridu. Jeden z nich přinesl ženě před dveře dort a zaklepal. Odstoupil od dveří a čekal, až stařenka vyjde. V momentě, kdy vyšla z bytu, začali všichni z oken zpívat narozeninovou píseň.

„To je pro vás, jen pojďte ven. Všichni jsme tu,“ mluví soused, který natáčí video. Dojatá Chao se rozplakala a děkovala všem, kteří jí tleskali a přáli k narozeninám. Jeden ze sousedů dodal, že „je to maličkost, kterou pro sebe mohou navzájem udělat - podporovat se v tomto těžkém období.“ 

Sousedé drží při sobě i proto, že bydlí ve starobylé bohémské čtvrti Lavapiés v centru Madridu. Komunitě hrozí, že budou kvůli špatnému stavu budov časem všichni vystěhováni.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!