Belgičanku unesli v Itálii migranti a dva měsíce ji znásilňovali

Italská policie vyšetřuje otřesný případ belgické ženy unesené skupinou tuniských migrantů. Ti ji měli dva měsíce znásilňovat. S odkazem na italská a belgická média o tom informoval server Russia Today.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Pixabay
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Příběh se datuje zpět do roku 2017, kdy dvaatřicetiletou Belgičanku v italském přímořském letovisku Sanremo nedaleko francouzských hranic uneslo šest Tunisanů. Oběť, která má bydliště na francouzské Riviéře, podle médií údajně potkala jednoho z únosců na ulici, když se snažila sehnat nějaké drogy.

Migranti na znásilňování ženy i vydělávali

Tunisané ji následně odvezli do domu, kde žil jeden z migrantů. Tam ji přivázali k posteli a opakovaně znásilňovali. Jeden z migrantů přitom vždy stál na stráži, kdyby se náhodou pokusila utéct. V určitém okamžiku dokonce pozvali další lidi a nechali ji znásilňovat za peníze. Utrpení ženě skončilo, když byla mučiteli znenadání propuštěna.

Dimitris Avramopulos

Migranti se tu musí cítit jako doma, tvrdí řecký eurokomisař Avramopulos

Policie zadržela všech šest podezřelých, které označila za tuniské migranty ve věku mezi 23 a 50 lety. Jsou obviněni z únosu, skupinového sexuálního násilí, znásilnění a donucování k prostituci. Další detaily k případu nebyly zveřejněny.

Šestnáctiletou Italku migranti předávkovali k smrti

Nedávno šokoval Itálii případ šestnáctileté Italky Desiree Mariottiniové, která byla znásilněna skupinou migrantů v Římě. Dívka, která rovněž sháněla ke koupi drogy, byla zřejmě migranty předávkována k smrti předtím, než ji sexuálně zneužili. Policie v souvislosti s případem zadržela tři muže ze Senegalu a jednoho z Nigérie.

Reklama
Reklama