BONUS: Reportáže a příspěvky z královské svatby, které jste v online ani televizním vysílání neviděli

Vidět jste mohli mnoho zajímavých reportáží. Poslechnou si názory expertů ze světa módy, historie, etikety nebo bezpečnosti. Máme pro vás ale i další příspěvky, které se bohužel už do vysílání nevešly, ale my vás o ně neochudíme. Tady jsou...
Královská svatba - Meghan a Harry
Královská svatba - Meghan a Harry
archiv FTV Prima

reklama

V sobotu už v deset hodin ráno jsme pro vás spustili nabité online vysílání, kdy jste nás mohli pozorovat na Facebooku, webových stránkách PrimaZpravy.cz nebo dokonce pomocí červeného tlačítka na vašich chytrých televizích. Záznam celého přenosu najdete rozdělený na dvě části níže. Nejprve se s vámi ale chceme podělit o bonusové příspěvky přímo z místa, kde natáčela naše reportérka Filipa Šebová. A je na co se dívat! 

NAPJATÁ ATMOSFÉRA: PO VĚTŠINOU PANOVALA SLAVNOSTÍ ATMOSFÉRA, OBJEVILY SE ALE I LEHLÉ OBAVY. Z ČEHO?

 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: WINDSOR HLÍDALO PŘES TŘI TISÍCE POLICISTŮ

Bezpečnost nade vše. Prince Harryho a Meghan Markle střežilo přes tři tisíce policistů v uniformě a další stovky tajných strážníků se pohybovalo mezi lidmi. Víte, proč například v okolí konání akce nebyly žádné odpadkové koše? Nejen to vám poví Filipa Šebová. 

 

Žádná svatba není dokonalá! 10+1 největších faux pas za historii královských svateb

Královské svatby, ke kterým se všichni chystají velmi pečlivě a považují je za nejvýznamnější události historie Británie vždy vypadají ideálně. Nikdo ovšem není dokonalý a vždy dojde k nějakému tomu nečekanému zvratu či faux pas. Pojďme si připomenout drobné přešlapy z minulých svateb.

Svatební faux pas

Žádná svatba není dokonalá! 10+1 největších faux pas za historii královských svateb

POKUD SI CHCETE V KLIDU PROHLÉDNOUT CELÉ NAŠE ONLINE VYSÍLÁNÍ, TAK ZDE MŮŽETE!

1.ČÁST

 

 2.ČÁST

reklama

reklama