Bránil dům a sestru před zlodějem. Patnáctiletého chlapce to stálo život

Dospívající chlapec zemřel, zatímco se snažil chránit dům a pětiletou sestru před zlodějem. Policie nechce zveřejnit podrobnosti. Všichni jsou v městečku Port Charlotte tragédií velmi otřeseni.
Chlapec přišel o život, když bránil dům a sestru před zlodějem
Chlapec přišel o život, když bránil dům a sestru před zlodějem
CNN

reklama

Khyler Edman byl minulý čtvrtek doma v Port Charlotte se svou mladší sestrou, potvrdil šerif Bill Charlotte v Charlotte County. Khylerovo tělo našli policisté poté, co sousedé volali na tísňovou linku, že na pozemku Khylerových vidí podezřelou osobu. Muž uprchl. Podezřelý, který měl na ruce rány, byl po krátkém pronásledování policií dostižen a vzat do vazby.

Když policisté hledali, zda se pachatel nevloupal i do dalších domů, našli Khylerovo tělo, 
„Víme, že se mladý chlapec snažil chránit dům a mladšího sourozence,“ potvrdila policie na tiskové konferenci.

Khylerovi spolužáci budou vzpomínat

Vyšetřovatelé se domnívají, že Khyler zemřel poté, co podezřelý vstoupil do domu. Došlo ke střetu. Mluvčí šerifa Skip Conroy potvrdil CNN, že došlo k „fyzickému boji“, ale řekl, že podrobnosti nelze zveřejnit. Mladší sestra byla nezraněná.

Khyler byl v 10. ročníku na Charlotte High School, učil se s vyznamenáním, řekl Mike Riley, zástupce školy. „Byl to typ dítěte, které byste chtěli mít za syna,“ řekl Riley CNN. "Byl ke všem zdvořilý. Položil svůj život, aby zachránil svou sestřičku." Škola má v plánu připomenout si tento týden se studenty jeho hrdinství. Všichni jsou tragédií velmi otřeseni.

Podezřelý je už známý policii. Má za sebou užívání drog a byl už i zatčen.
Dokonce už byl souzen za vloupání a krádež, podle záznamů z šerifské kanceláře Charlotte County. V souvislosti s Khylerovou smrtí zatím nebyl obviněn, řekl mluvčí šerifa. "Spolupracujeme velmi úzce s úřadem státního zástupce, abychom zajistili poskytnutí všech podkladů, aby tento jedinec už nikdy nespatřil denní světlo," dodal.

reklama

reklama