Brutální loupež v Thajsku: Pachatel zastřelil 3 lidi včetně dvouletého chlapce

Tři mrtvé a minimálně pět vážně zraněných si vyžádala střelba v thajském obchodním centru. Maskovaný muž začal bez varování střílet po lidech u prodejny se šperky. Jeho obětí se stal i teprve dvouletý chlapec, informoval server Daily Mail.
Brutální loupež v thajském obchodním centru
Brutální loupež v thajském obchodním centru
@Chu_OnlineNews

reklama

Tragédie se odehrála ve čtvrtek večer místního času ve městě Lopburi přibližně 160 kilometrů severně od Bangkoku. Podle informací médií maskovaný muž nejdříve zastřelil člena ostrahy a následně také mladou ženu, která v prodejně pracovala. Oba zemřeli na místě. Obětí střelby se stal také dvouletý chlapec, který zemřel po převozu do nemocnice. Minimálně pět dalších lidí, včetně jednoho turisty, bylo vážně zraněno.

Ze záběrů bezpečnostních kamer je patrné, že si pachatel počínal naprosto chladnokrevně a zcela bezdůvodně střílel po nic netušících návštěvnících obchodního centra. Upozorňujeme, že video obsahuje drastické záběry:

Motivem vražedného běsnění byla loupež. Záběry z bezpečnostních kamer zachytily, jak pachatel i s lupem odjíždí na motocyklu ještě před příjezdem policie. Policisté už ale znají jeho identitu a pátrají po něm, uvedl plukovník Kritsana Pattanacharoen. „Prohledáváme nyní celou oblast. Bereme to velice vážně a pokud se bude pachatel bránit zatčení, policisté ho bez váhání zastřelí,“ prohlásil Pattanacharoen.

Policisté pak 22. ledna zadrželi podezřelého. Je jím 38letý ředitel školy ze sousední provincie Sing Buri. Muž se podle policistů k činu přiznal. 

 

reklama

reklama