Brutální tchyně: Žena kvůli alimentům vykastrovala svého bývalého zetě

Doslova v horor se změnilo rodinné setkání v ruském městě Novgorod. Žena tam během hádky ubodala svého bývalého zetě a pak mu ještě odřezala varlata. Oběti se podle policistů stalo osudným nezaplacení příspěvků na své děti. Vražedkyně i její přítel skončili v cele, informoval server Daily Mail.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dvaatřicetiletý Dimitry Bogdanov se během popíjení dostal do hádky se svojí bývalou tchyní. Ženě se totiž nelíbilo, že se exmanžel její dcery údajně zpozdil se zaplacením příspěvků na děti. Během hádky pak vzala nůž a svého bývalého zetě několikrát bodla. V útoku následně pokračoval její přítel.

Oběť, která utrpěla celkem 27 bodných ran, neměla šanci přežít. Tím ale šílený příběh neskončil. Žena totiž podle policistů opět popadla nůž a zavražděnému ještě uřízla varlata, které následně vyhodila ven z okna. Když dokonala své hrůzné dílo, zavolala dceři a pověděla jí, co se stalo.

Šokovaná dcera hned kontaktovala policisty, kteří „povedenou“ dvojici okamžitě zatkli. Pár zprvu zavraždění Bogdanova popíral, následně se ale oba podle policistů přiznali a ve vazbě čekají na začátek soudního procesu.

Reklama
Reklama