Bydlíme jako v blázinci aneb Jak shromáždit 17 koček a psů do jedné fotografie

Majitelce 17 koček a psů v britském městě Corwen se konečně podařilo ‚‚přesvědčit“ své mazlíčky, aby alespoň na jeden záběr zůstali klidně a bez hnutí. Výsledek posuďte sami.
‚‚Malý“ rodinný portrét
‚‚Malý“ rodinný portrét
Instagram/@bbc_russian

reklama

Třicetiletá Katie Smith přiznává, že život se 17 mazlíčky bývá dost chaotický. Jak se jí ale podařilo zastavit své miláčky, aby je mohla všechny pospolu a v klidu vyfotit? ‚‚Byla jsem nadšená z fotky - vypadalo to jako malý rodinný portrét,“ nechává se majitelka slyšet. ‚‚Už několikrát jsem se snažila je vyfotit, ale někdo stále utíkal,“ dodává. 

Se psy to prý bylo snazší, jejich koncentraci je snadné udržet, pokud máte v ruce nějakou dobrotu. S kočkami to ovšem bylo náročnější. ‚‚Stále jsem je musela přidržovat, vracet na své místo, bylo to zkrátka peklo.“

Žena má tři německé ovčáky, tři kolie, křížence a morkie
Autor: Instagram/@bbc_russian Žena má tři německé ovčáky, tři kolie, křížence a morkie

Po třech pokusech se Katie konečně podařilo je uklidnit a vyfotit, dokud se všichni nerozutekli. Dům Katie Smith se stal něčím jako útočištěm zvířat bez domova, někteří z nich byli nalezeni na ulici. Krom psů a koček má žena ještě čtyři papoušky, rybičky a malého ježka. ‚‚Život u nás doma je jeden obrovský chaos, ale dá se na to zvyknout,“ dodává.

reklama

reklama