Češka zadržená v Pákistánu se stává celebritou. Vyšetřovatelé se o ní perou

Tereza, Češka zadržená v Pákistánu, se prý stala středem zájmů vyšetřovatelů. Podle místních médií se o její vyšetřování perou protidrogový úřad, letištní policie i celníci. A zatím vyhrávají právě celníci, kteří stále drží dívku ve vazbě.
16. 1. 2018 ZPRÁVY: ČEŠKA ZADRŽENÁ V PÁKISTÁNU SE STÁVÁ CELEBRITOU. PEROU SE O NI VYŠETŘOVATELÉ
16. 1. 2018 ZPRÁVY: ČEŠKA ZADRŽENÁ V PÁKISTÁNU SE STÁVÁ CELEBRITOU. PEROU SE O NI VYŠETŘOVATELÉ

reklama

Jednadvacetiletá zadržená Češka, u které celníci minulý týden objevili bezmála 9 kilogramů heroinu, je nejen středem zájmu českých médií, ale i pákistánských úřadů. Podle tamního listu Euronews o ní svádějí mezi sebou boje celní správa, která dívku zadržela, protidrogový úřad a letištní policie.

Vyšetřovatelé si mezi sebou prý posílají dokonce oficiální dopisy a mají v nich padat i ostrá slova. „Pákistánci jako samo o sobě jsou hrdí lidé a v těchto složkách ta hrdost a taková ta snaha být nejlepší zřejmě převáží nad tím se domluvit,“ uvedl pro zpravodajství FTV Prima bezpečnostní poradce Andor Šándor.

Video ze zatýkání Terezy H. v Pákistánu

Videa ze zatýkání Terezy H. v Pákistánu: Nejdřív údiv nad balíčkem, pak už jen pláč a strach

Po zatčení Terezy H. proběhla v Pákistánu drogová razie

Tereza se stala pro pákistánské vyšetřovatele, dalo by se říci celebritou. Každý se s ní fotí. Otázkou je, jestli je to kvůli její kráse, anebo kvůli tomu, že se právě tato zadržená dívka stala cenným zdrojem informací.

Po jejím zatčení totiž začala v Pákistánu poměrně velká protidrogová razie. „Myslím si, že z logiky věci by celníci tu dívku měli předat protidrogovce. Je to klasická protidrogovka,“ upřesnil Šándor. Příběh Terezy H. bude i dál sledovat.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!