Chtěla dodržovat zvýšenou hygienu. Mýdlo si ale spletla se sýrem a ruce si umývala s ním

V době pandemie koronaviru je lidem doporučena zvýšená hygiena. Aby žena toto doporučení dodržela, nakoupila si mýdla a několikrát denně si myla ruce. Bylo ji ale divné, že jedno z mýdel vůbec nepění. Po několika dnech zjistila, že se jedná o čedar.
Mýdlo si spletla se sýrem. Zjistila to až po několika dnech
Mýdlo si spletla se sýrem. Zjistila to až po několika dnech
foto pixabay

reklama

V domnění, že dbá na rady odborníků, si nechala u dřezu mýdlo, aby si mohla ruce umývat častěji. „Jeden večer jsem si dala víno a sýr položila na linku,“ uvedla Miley pro web The Sun. 

„Na nádobí používám tekutý prostředek a na mytí rukou mám radši tuhé mýdlo,“ vysvětlila. Proto jí prý tak dlouho trvalo, než přišla na to, že se jedná o sýr. 

Po několika dnech jí přišlo, že „něco nehraje“. Když mýdlo vůbec nepěnilo, pořádně si ho prohlédla. „Uvědomila jsem si, že se jednalo o vyschlý čedar,“ dodala a vinu svedla na alkohol, který ten večer vypila.

Se svým příběhem se Miley podělila i na sociálních sítích. Rozesmála tím nejednoho čtenáře a sklidila přes sto komentářů. „Znamená to, že jste naopak mýdlo dala do lednice?“ - zajímal se jeden z uživatelů. Další se ptal, zda mýdlo místo sýra jedli. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!