Karel Gott bojuje s leukémií!

Karel Gott šokoval Česko oznámením, že se potýká s vážným onemocněním. Mistr bojuje s akutní leukémií!
Karel Gott.
Karel Gott.
instagram/@officialkarelgott

reklama

Karel Gott šokoval Česko oznámením, že se potýká s vážným onemocněním. Mistr bojuje s akutní leukémií! Gott to oznámil svým fanouškům prostřednictvím Facebooku poté, co se svěřil s informacemi o svém zdraví deníku Blesk.

 

Údajně se s nemocí potýká již několik měsíců. Leukémie vzešla z jiné nemoci – jde o následek poruchy krvetvorby, myelodysplastického syndromu.

Slavíky ověnčený tenor původně nechtěl veřejnost se svým zdravotním stavem seznamovat: „Nechtěl jsem vás zatěžovat svými problémy, nejsem ten, který by o svém soukromí, zvláště zdraví veřejně sám mluvil a nechával se litovat.“ Aktuálně dojíždí Gott do Všeobecné fakultní nemocnice, kde je léčen ambulantně. Důležitý je pro něj nyní klid v rodinném kruhu, jak sám uvádí: „Se svou nemocí jsem se chtěl díky špičkovému týmu prof. Trněného vypořádat sám, po boku své manželky a mých nejbližších.“

Karel Gott při kompletaci fotek do chystané biografie.
Autor: instagram/@officialkarelgott Karel Gott při kompletaci fotek do chystané biografie.

U Karla Gotta nejde i první vážně onemocnění tohoto typu. Na podzim roku 2015 mu lékaři diagnostikovali rakovinu mízních uzlin. Při ní absolvoval šest chemoterapií a v únoru 2016 oznámil, že se nemoci zbavil.

Pro celou Českou republiku i pro fanoušky z Německa a dalších státu, kde je Karel Gott populární, je zpráva dozajista zdrcující. Karel Gott je fenomén s božským hlasem, který mu vynesl 42 Českých a Zlatých slavíků.

Takhle jsme Karlu Gottovi přáli k jeho nedávnému jubileu:

 

reklama

reklama