Co byste řekli na dovolenou v podvodní vile? Na Maledivách si ji už letos budete moct dopřát za milion na noc!

Nevšední zážitek již brzy nabídnou Maledivy. Právě tady se letos otevřou vůbec první podvodní apartmány na světě. Toto netradiční ubytování nabídne resort Conrad Maldives Rangali Island, který si za jednu noc v podvodní vile Muraka účtuje více jak milion korun. Informace přinesl server Condé Nast Traveler.
Vila Muraka
Vila Muraka
Twitter/AlphaMen ‏

reklama

Dalo by se říct, že jihoasijský ostrovní stát je pod vodou jako doma. Kromě brzy otevřeného podvodního obydlí se již pyšní několika podvodními restauracemi.

„Muraka“ znamená v překladu „korál“ a tato podvodní vila je označována za vůbec první podvodní obydlí na světě. Podobné stavby můžeme vidět i v Dubaji, ale ne všechny jsou v provozu a ani se nedají pronajmout.

 

Podvodní vila Muraka bude mít dvě patra- zatímco obývací pokoj bude nad vodou, ložnice bude obklopena kolem dokola mořskou hladinou. Projektant Ahmeed Saleem budoucí hosty uklidňuje, že vila je dost velká a pojme až devět hostů najednou.

Kdo si však chce užít usínání v hlubinách moře, musí sáhnout hluboko do kapsy. Jedna noc v této vile vás totiž vyjde na více než jeden milion korun. Společnost Hilton, která hotelový skvost vlastní, plánuje vilu slavnostně otevřít na konci tohoto roku.

reklama

reklama