Co Vás pálí: Chtěli si splnit sen, místo toho naletěli

Sylvester Stallone v Praze. Na jednom večírku s vámi. A k tomu velkolepá show, na kterou se nezapomíná. Pro fanoušky herecké legendy nabídka, která se nedá odmítnout. Tisíce lidí proto lákavému slibu organizátora uvěřily a v momentě, kdy se o možnosti setkání s hollywoodskou hvězdou dozvěděly, si ihned koupily vstupenky, aby se s představitelem Rockyho nebo Ramba mohly potkat.
Co vás pálí: Chtěli si splnit sen, místo toho naletěli - celý díl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Ta částka, ta byla od tisíce korun až po neskutečných 250 tisíc. Nechtěl jsem sedět pod střechou stadionu, ale co nejblíže, takže ta částka se vyšplhala skoro k pěti tisícům. Pro mě byla podstatná rezervace a nic mě nezajímalo, prostě rezervace Stallone a to bylo pro mě prioritní,” vzpomíná jeden ze zájemců, fanoušek Pavel.

První termín, kdy se akce měla konat, organizátor náhle odložil o čtyři měsíce. Lidem, kteří si koupili vstupenku, poslal e-mail, že se akce posouvá z organizačních důvodů, a to prý kvůli samotné megastar. V dalším e-mailu se psalo o tom, že kdo se nemůže v náhradním termínu dostavit, má jednoduše poslat žádost o vrácení peněz a agentura jim je bez průtahů vyplatí zpět.

Další natěšený fanoušek ovšem dodává: „Za tu společnost jednala jistá madam Jelínková, které jsem na ten zaslaný mail odpověděl, že ten termín nemohu a že chci vrátit peníze a na to bohužel už nepřišla žádná reakce.“ A pak vyšlo najevo to nejdůležitější: Organizátor, podle dostupných zpráv údajně slovenskou policií stíhaný obchodník, měl napálit tisíce lidí - slibovaná show se nekonala, Sylvester Stallone nedorazil, o tom, že by měl do Česka přijet, neměl ani tušení. Peníze zájemcům o setkání zpět také nedorazily. Napáleným lidem nezbylo nic jiného než se přidat k hromadné žalobě a doufat, že někdy své peníze opět uvidí. Jak jsme zjistili, Tomáše Blažu má v hledáčku policie i sami naštvaní fanoušci a na stopě mu bude i naše redakce. Všechno uvidíte v dalším díle pořadu Co Vás pálí. Startujeme v neděli ve 20:15 na primazpravy.cz a Facebooku Zpravodajství FTV Prima.

Reklama
Reklama