Co Vás pálí: Chtěli si splnit sen, místo toho naletěli

Sylvester Stallone v Praze. Na jednom večírku s vámi. A k tomu velkolepá show, na kterou se nezapomíná. Pro fanoušky herecké legendy nabídka, která se nedá odmítnout. Tisíce lidí proto lákavému slibu organizátora uvěřily a v momentě, kdy se o možnosti setkání s hollywoodskou hvězdou dozvěděly, si ihned koupily vstupenky, aby se s představitelem Rockyho nebo Ramba mohly potkat.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Co vás pálí: Chtěli si splnit sen, místo toho naletěli - celý díl

reklama

„Ta částka, ta byla od tisíce korun až po neskutečných 250 tisíc. Nechtěl jsem sedět pod střechou stadionu, ale co nejblíže, takže ta částka se vyšplhala skoro k pěti tisícům. Pro mě byla podstatná rezervace a nic mě nezajímalo, prostě rezervace Stallone a to bylo pro mě prioritní,” vzpomíná jeden ze zájemců, fanoušek Pavel.

První termín, kdy se akce měla konat, organizátor náhle odložil o čtyři měsíce. Lidem, kteří si koupili vstupenku, poslal e-mail, že se akce posouvá z organizačních důvodů, a to prý kvůli samotné megastar. V dalším e-mailu se psalo o tom, že kdo se nemůže v náhradním termínu dostavit, má jednoduše poslat žádost o vrácení peněz a agentura jim je bez průtahů vyplatí zpět.

Další natěšený fanoušek ovšem dodává: „Za tu společnost jednala jistá madam Jelínková, které jsem na ten zaslaný mail odpověděl, že ten termín nemohu a že chci vrátit peníze a na to bohužel už nepřišla žádná reakce.“ A pak vyšlo najevo to nejdůležitější: Organizátor, podle dostupných zpráv údajně slovenskou policií stíhaný obchodník, měl napálit tisíce lidí - slibovaná show se nekonala, Sylvester Stallone nedorazil, o tom, že by měl do Česka přijet, neměl ani tušení. Peníze zájemcům o setkání zpět také nedorazily. Napáleným lidem nezbylo nic jiného než se přidat k hromadné žalobě a doufat, že někdy své peníze opět uvidí. Jak jsme zjistili, Tomáše Blažu má v hledáčku policie i sami naštvaní fanoušci a na stopě mu bude i naše redakce. Všechno uvidíte v dalším díle pořadu Co Vás pálí. Startujeme v neděli ve 20:15 na primazpravy.cz a Facebooku Zpravodajství FTV Prima.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!