Čtvrtstoletí na obrazovkách: Televize Prima slaví 25 let!

Televize Prima slaví 25. narozeniny. Čtvrtstoletí plné aktuálních informací, stále nových televizních kanálů, které jsou plné populárních pořadů a seriálů. Oblíbení moderátoři, nezapomenutelné reality show a v neposlední řadě úžasné divácké ohlasy, za které vám děkujeme. To všechno a mnohem víc je televize Prima.
FTV Prima HD na PayTV
Facebook/Prima

reklama

Naše televize začala vůbec poprvé vysílat 20. června 1993. Od té doby ušla velký kus cesty – z FTV Premiéra se stala v roce 1997 televizí Prima, na obrazovkách se začaly objevovat pořady jako Caruso Show, Nikdo není dokonalý či Prima jízda, které se velmi brzy staly divácky oblíbenými.

Můžeme říci, že to byl právě rok 1997, který byl pro televizi zlomový. Z takzvané „Popelky“ se krůček po krůčku stala Prima velmi silným hráčem na televizním poli, který válcuje konkurenci. Televize na přelomu století rozšiřovala svůj záběr, pouštěla se do nových projektů a pořadů a vyplatilo se jí to. Pro Primu byl vždy důležitý kontakt s diváky, jejich názory i postřehy, a právě to z ní dělá televizi pro celou rodinu.

 

Zářným příkladem je celkem osm kanálů a nekonečné množství pořadů, ze kterých si vybere každý člen rodiny. Například Prima LOVE si oblíbily především ženy, na Prima ZOOM se podíváte do divočiny nebo prozkoumáte válečné bitvy, Prima MAX je plná oblíbených filmových trháků a Prima Comedy Central zase zábavných seriálů. Prima COOL je stanicí pro mladší ročníky a od letošních Velikonoc si diváci mohou naladit i kanál Prima KRIMI, který je věnován detektivkám a seriálům s policejní tematikou.

Je nám spolu Prima už 25 let

25 let televize Prima: Pusťte si to nej z programu online

V rámci oslav 25. narozenin naší televize položila reportérka Karolína Hošek oblíbeným moderátorům Evě Perkausové, Karlovi Voříškovi a Tomáši Hauptvogelovi několik zajímavých otázek od vás diváků. Co vás zajímalo a jak populární osobnosti televize Prima odpověděly, se dozvíte v úvodním videu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!