Další kuriozita z Ruska: Bizarní autonehodu proměnila kočka ve svoji show

Z místa autonehody si kočka udělala hřiště
Z místa autonehody si kočka udělala hřiště
Youtube/BrandNews

Opravdu nevšední podívaná se naskytla obyvatelům ruského města Nachodka. Auto tady narazilo do sloupu s elektrickým vedením. Ten se v důsledku nárazu poroučel k zemi. Do akce tak byl povolán pohotovostní tým, aby následky nehody odstranil. Odklízecí práce však komplikovala zvědavá kočka, která akci pojala jako příležitost ke hře.

Na ten den pracovníci odklízecí firmy asi jen tak nezapomenou. Při manipulaci se spadlými dráty si s nimi totiž začala hrát místní kočka. Pohyb drátů ji zřejmě rozrušil natolik, že na ně začala ve hře útočit. Oblíbila si zejména jednoho muže z pohotovostního týmu, kterému věnovala obzvlášť pozornost. Celou bizarní událost natočila veřejná kamera na protějším sloupu elektrického vedení. Záběry z ní se následně objevily na Twitteru.

 

Podle deníku Daily Mail se hravé kotě u místních obyvatel stalo ihned velmi populární. Krátce po umístění na Twitter se video stalo hitem internetu i za hranicemi Ruska. Lidi zaujala především roztomilost a statečnost kočky, kterou přihlížející vůbec nevyváděli z míry.

Jeden ze svědků celé akce uvedl: „Kde je nějaký zvířecí trenér? Tenhle chlupatý chlapík má skutečně potenciál.“

 

Nikola Baumrukrová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama