Další podvodný příběh okrádání seniorů: Taxikář ženu naštěstí před obrovskou neopatrností uchránil

Podvodník přesvědčil stařenku, že má dluh ve výši 25 tisíc dolarů (570 tisíc korun). To připadalo taxikáři, který ženu vezl do banky, jako nesmysl. Proto si celý její příběh vyslechl a incident prověřil. Uchránil tak dámu před osudovou chybou.
Taxík v Kalifornii
Taxík v Kalifornii
foto pixabay

reklama

Neznámý hlas volal ženě a informoval jí, že má obrovský dluh, který není splacen. Důvěřivá stařenka se zhrozila a ihned jela vybrat peníze do banky. Žena si na svou cestu zavolala taxíka, kterému celou historku odvyprávěla. O příběhu z Kalifornie infomuje CNN.

Pro stařenku přijel taxikář Raj Singh, kterému přišel incident jako jeden velký podvod. Zavolal proto na telefonní číslo, které dámě volalo a ověřil, zda se jedná o důvěryhodnou osobu. Žena měla obrovské štěstí z Raje se totiž vyklubal velice čestný muž. „Zeptal jsem se muže po telefonu, zda ženu zná. Samozřejmě řekl, že ne,“ uvedl taxikář. 

Seniorka ale nechtěla Rajovi věřit, bála se, že kvůli nezaplacení celé částky svůj dluh ještě navýší. Taxikáři se ale podařilo ženu přesvědčit, aby případ nahlásila na policejní stanici. Strážník pak ženě řekl, že se opravdu jedná o podvodný případ.

S klidnou hlavou pak taxikář odvezl stařenku domů a kromě ocenění od policie získal i finanční odměnu ve výši 1100 korun.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!