Další problém v letadle: Muslim sprostě křičel na letušku v domnění, že mu přinesla sendvič s vepřovou šunkou

Ty zku**ená sv**ě- tak těmito slovy počastoval letušku muslimský pasažér letadla na cestě z Londýna do makedonské Skopje. A co bylo důvodem jeho rozčílení? Muž si mylně myslel, že mu letuška přinesla sendvič plněný vepřovou šunkou. Informace přinesl server deníku The Sun.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Obsah sendviče vyvolal ostrou debatu na palubě letadla společnosti Wizz Air, které letělo z Londýna do hlavního města Makedonie Skopje. Muž muslimského vyznání začal křičet na letušku poté, co mu přinesla sendvič, ve kterém byla podle něj vepřová šunka. „Poslouchejte mě, já jsem pracoval v restauracích, já vím, jak vypadá šunka. Krocan není šunka, hovězí není šunka, kuřecí není šunka. Šunka je z vepřového masa. A tohle chutná jako šunka. Nemůžu to jíst, takže chci své peníze zpět. Tohle není správné, měla byste varovat ostatní cestující, já jsem muslim,“ rozčiloval se muž. Ze záznamu, které pořídil jeden z pasažérů letadla, je také patrné, že muž ke svým výtkám připojil i velice sprosté oslovení letušky.

Nepříjemná situace pokračovala ještě několik dalších minut, ve kterých se posádka letadla snažila rozčílenému muži vysvětlit, že ač to vypadá jako šunka, tak výrobek neobsahuje vepřové maso. „Tento incident jsme prověřili a můžeme potvrdit, že sendvič servírovaný cestujícímu neobsahoval vepřové maso,“ potvrdila médiím mluvčí společnosti Wizz Air.

Je otázkou, jestli se cestující poté, co zjistil, že se o vepřové nejedná, letušce za označení „zku***ná sv**ě omluvil“. O tom už se ale zahraniční média nezmiňují.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!