Další sexuální teror v Indii: Muž znásilnil a poté zapálil dívku, se kterou se chtěl oženit

Sedmnáctiletá dívka, kterou útočník znásilnil a poté zapálil, je v kritickém stavu. Pachatele už zatkla policie. Svůj bestiální čin zdůvodnil tím, že dívka nebyla připravena na jejich manželství. O případu, který se odehrál v indickém státě Džharkhánd, informoval server BBC.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Popáleniny na 95 procentech těla utrpěla mladá indická dívka, kterou si vyhlédl surový nápadník. Ten se podle svých slov chtěl nejprve s dívenkou oženit, jenže ona na manželství ještě nebyla připravena. To muže zřejmě rozčílilo a tak si počkal, až bude dívka sama. Poté se k ní vloupal, znásilnil ji a nakonec zapálil.

Děsí vás?

Chlapec z Indie má chlupatý ocásek! Je ztělesněním boha, nebo indickým Hellboyem?

Jen co sousedé zaslechli křik, okamžitě běželi dívce na pomoc a odvezli ji do nemocnice. Její stav je ale velmi vážný.

Bohužel nejde výjimečný případ. Jedná se už o druhý podobný čin spáchaný ve východoindickém státě Džharkhánd. Rovněž znásilněná a zaživa zapálená mladá žena zemřela v neděli. V souvislosti s tím bylo zadrženo 15 lidí. V lednu letošního roku byla v Kašmíru hromadně znásilněna a následně zavražděna teprve osmiletá dívka.

Celkově se druhá nejlidnatější země světa potýká s velkým množstvím sexuálního násilí, a to i na dětech. Vláda proto letos schválila zákon, podle kterého lze za znásilnění dítěte mladšího 12 let ukládat trest smrti. Za rok 2016 bylo v Indii nahlášeno okolo 40 tisíc znásilnění. Podle odborníků je ale reálné číslo daleko vyšší. Mnohé oběti totiž sexuální napadení z různých důvodů neohlásí.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!