Další srážka osobního vozu s autobusem: Na Karvinsku při nehodě zahynul jeden člověk

V Havířově na Karvinsku se v pátek večer srazil autobus s osobním automobilem. Nehodu nepřežil jeden člověk, jehož totožnost zjišťuje policie. Další z účastníků nehody utrpěl vážná zranění. Informace uvedla Česká tisková kancelář.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

„Tým záchranné služby již nemohl pomoci muži, který zůstal zaklíněn v osobním vozidle a jehož totožnost byla neznámá. Postižený na místě podlehl mnohočetným poraněním, která utrpěl,“ řekl pro ČTK mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl k nehodě, která se stala v pátek okolo půl jedenácté večer.

Při nehodě u Horoměřic zemřel i řidič autobusu

Tragická nehoda u Horoměřic: Kolegové založili sbírku pro rodinu zemřelého řidiče

Při nehodě byl poraněn ještě sedmatřicetiletý muž, jemuž tým záchranářů poskytl první pomoc. Muž měl mít vážně poraněnou hlavu, hrudník i končetiny. Byl však při vědomí a s lékaři komunikoval. Po poskytnutí první pomoci byl převezen do péče odborníků chirurgické ambulance v havířovské nemocnici.

Za poslední dny se jedná už o druhou srážku osobního vozu s autobusem. Minulý týden došlo k tragické srážce u Horoměřic, kde řidička osobního auta Škoda Superb narazila do linkového autobusu, který poté vyjel ze silnice a narazil do stromu. Nehodu nepřežil řidič autobusu a jeden z cestujících, stejně jako řidička osobního vozu. 

Autor: Markéta Škorňová, ČTK

reklama

reklama