Další útok aligátora: Ženě z Jižní Karolíny se stala osudná procházka s domácím mazlíčkem

Ranní procházka se psem se stala osudnou pro pětačtyřicetiletou ženu z Jižní Karolíny. U místní laguny ji napadl dva a půl metru dlouhý aligátor. Ten ji během chvilky stáhnul pod vodu a usmrtil. Záchranáři později šelmu zabili. Psovi se nic nestalo.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Podle informací serveru RT se Cassandra Clineová procházela se svým domácím mazlíčkem kolem laguny v Jižní Karolíně téměř denně. Pondělní ráno se jí ale stala procházka osudnou. Casandru nečekaně napadl aligátor.

Dva a půl metru dlouhý aligátor se v nestřežený okamžik vyřítil z laguny a napadl bezbrannou ženu. Po chvíli ji stáhl s sebou do vody.

Makenzie Noland a její kamarád 5

GALERIE: Hazard se životem! Školačka se fotila s obřím aligátorem. Proč se nebála smrti?

Až o několik hodin později záchranáři našli mrtvé tělo Cassandry, kterou identifikovali její blízcí. Ani samotný zabiják neušel pozornosti záchranářů, kteří ho chytili a poslali na smrt. Jediný přeživší se tak stal čtyřnohý miláček zabité ženy.

Výskyt aligátora není v oblastech od Texasu, přes Floridu až po Severní Karolínu, ničím ojedinělým. Od roku 2010 je evidováno jen sedm útoků aligátora na člověka. Letošní léto se však jedná už o druhou oběť. Shizuka Matskuki byla napadena aligátorem na začátku července v Davie na Floridě. A stejně jako Cassandra, i ona zrovna venčila svého psa.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!