Dcera uřízla své matce hlavu a nacpala jí do tašky. Hlavu poté před přítelem na rozloučenou políbila

Šestatřicetiletá Odessa Tammy Carey, která obzvlášť brutálním způsobem zabila minulý rok v dubnu svou 73 letou matku a následně ji uřízla hlavu, nyní stanula před soudem, ten momentálně stále probíhá. Matčino tělo bylo nalezeno rozpárané na posteli, její hlava, z níž dcera vyňala mozek, se našla v koupelně. Hrůzný případ, ze kterého mrazí, se odehrál v anglickém městě Ashington.
ilustrační obrázek
ilustrační obrázek
pixabay.com

reklama

Newcastleský soud včera vyslechl obvinění, kterým vražedkyně Odessa Tammy Carey čelí. Svou matku měla podle Daily Mailu nejprve ubít dřevěnou palicí a následně jí za pomocí nože, a posléze nůžek, oddělit hlavu od těla. Bezvládné tělo pak Odessa rozpárala do tvaru kříže a z hlavy vyjmula mozek. Hlavu pak měla vložit do tašky a odnést ji domů k rodinnému příteli, před kterým hlavu vyndala z tašky, políbila a vrátila zpět.

Žalobce Nicholas Lumley uvedl, že ihned po nálezu bezhlavého těla Odessy Carey starší v jejím domě v Ashingtonu, se vydali policisté do městské části Guide Post, kde Odessa mladší přebývala, ta byla okamžitě zatčena a převezena do vazby. Pod dřezem v jejím bytě byla nalezena hlava její matky zabalená v povlaku na polštář společně s nástroji, kterými svou matku Odessa usmrtila.

Lumley dále uvedl, že podle expertních poznatků byla paní Careyová napadena a usmrcena na posteli v leže obličejem dolů. Důchodkyně navíc používala elektrický vozíček a vzhledem k jejímu pokročilému věku se téměř nemohla bránit. Na její oddělené hlavě byly soudním lékařem nalezeny zlomeniny obličejových kostí a proražení lebky na několika místech. Podle Lumleyho není o vině Odessy mladší pochyb, její DNA byla totiž nalezena mimo jiné i na smrtící zbrani, tedy na dřevěné palici.

Soud se ženou nadále pokračuje.

reklama

reklama