Desetitisíce telefonátů na nouzovou linku během jednoho roku? Turek volal policistům i několikrát za den

Jednomu z tureckých občanů hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi kvůli tomu, že až příliš často využíval službu policejní nouzové linky. Policisté měli od muže během jediného roku více než 45 tisíc telefonátů. O kuriózním případu informoval server RT.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Pětapadesátiletý obyvatel Istanbulu Seref Can čelí obvinění za dosti netradiční provinění. Za pouhý jeden rok měl uskutečnit více než 45 tisíc telefonátů na policejní nouzovou linku. Za bránění ve vykonávání povinnosti veřejného činitele mu teď hrozí až pět let odnětí svobody.

Přesný počet telefonátů v průběhu jednoho roku končí u čísla 45 210. Kde kdo by si mohl říct, co nutného asi Seref Can potřeboval, když se tolikrát obracel na pomoc policejní nouzové linky. Důvod byly deprese, samota a smutek. Muž si chtěl prostě jen s někým promluvit a vypovídat se ze svých bolestí.

Týpek se parádně postaral o svoji holku, zatímco byla vyřízená z party 1

GALERIE: Dívka našla nečekané fotky v telefonu! Co šíleného s ní dělal její přítel, zatímco spala?

„S manželkou jsme se rozvedli před dvěma lety, od té doby jsem začal hodně pít, byl jsem v depresi a neměl jsem si s kým popovídat. To byl důvod, proč jsem tak často volal na nouzovou policejní linku,“ uvedl muž poté, co byl za své telefonáty zadržen na policii.

I přesto, že Seref Can se za své chování omluvil a projevil lítost, místní policisty neohromil. Nyní čelí obvinění z trestné činnosti, a pokud bude odsouzen, hrozí mu až pět let vězení.

Na druhou stranu si ale může být jist, že ve vězení si na „pokec“ někoho najde.

reklama

reklama