Děsivé zjištění v Německu: Rodiče prodávali devítiletého syna pedofilům!

Německá policie zatkla osm lidí v případu zneužívání devítiletého chlapce. Dítě navíc prodávala pedofilům jeho vlastní matka s partnerem. O celé kauze informovala agentura DPA.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Nechutné vydělávání peněz praktikovala sedmatřicetiletá žena z Německa. Společně se svým partnerem sprostě prodávala svého vlastního devítiletého syna pedofilům z různých koutů Evropy. Ti chlapce opakovaně sexuálně zneužívali v jihozápadním Německu, poblíž chlapcova bydliště.

Mluvčí německé prokuratury uvedl, že jde o vůbec nejzávažnější případ sexuálního násilí, na kterém kdy pracovali. Policie už zadržela osm podezřelých, včetně rodičů.

Děti v Indii často čelí sexuálnímu násilí (ilustrační foto)

Znásilněná desetiletá dívka z Indie, které soud zakázal potrat, porodila

Chlapec, jehož rodiče z něj kvůli penězům udělali sexuálního otroka, byl zachráněný loni v září díky anonymu, který o sexuálních praktikách věděl. Policii je už nyní jasné, že devítiletý chlapec není jedinou obětí. Vždyť mezi zatčenými je i otec, který znásilňoval svou vlastní nezletilou dceru.

Další podezřelí v celé kauze pocházejí ze Švýcarska, Španělska i ze samotného okolí Freiburgu, kde chlapec s rodiči bydlel.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!