Děsivý případ z Ruska: Kvůli žádosti o rozvod usekl muž své ženě ruku

Těžko uvěřitelný případ se stal v Rusku. Po velké manželské hádce se rozzuřený manžel vrhl na svou ženu a sekerou ji nejprve usekl prsty, poté celou ruku. Incident, který se odehrál v lese poblíž Moskvy, byl reakcí na podanou žádost o rozvod. O případu informoval server RT.
ilustrační foto- sekera
ilustrační foto- sekera
Pixabay
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Šestadvacetiletá Margarita z ruského města Serpukhov zřejmě neměla ani tušení, co způsobí její žádost o rozvod. Dimitrij, manžel Margarity a otec jejich dvou synů, trpí chronickou žárlivostí a jeho surové zacházení si už mladá žena nechtěla nechat líbit. 

Skutečnost, že ho chce manželka opustit, rozzuřila Dimitrije do takové nepříčetnosti, že vzal ženu do lesa a sekerou ji začal sekat prsty. Nepředstavitelnou bolest musela prožívat Margarita, když ji muž pomalu zbavoval prstů. Nakonec jí nepříčetný manžel usekl celou ruku.

Po této děsivé scéně se Dimitrijemu přeci jen ženy zželelo a odvezl ji do nemocnice, kde se k hrůznému činu přiznal.

ilustrační foto

Neobvyklí podezřelí z krádeží: Holčička a křeček v hledáčku ruské policie

Jen díky včasnému zásahu chirurgům se podařilo Margaritě ruku i s prsty opět vrátit do původního stavu a je velká naděje, že maminka dvou chlapců bude s rukou moci normálně hýbat.

Dimitrij byl okamžitě po svém přiznání zatčen za úmyslné ublížení na zdraví. Tamní policii podle serveru RT řekl, že se nechtěl rozvádět, protože by tak ztratil každodenní kontakt se svými syny.

Rodina ženu nabádala, aby manžela opustila

O tom, že je Dimitrij horká hlava, věděla celá rodina. Margaritin bratr poznamenal, že je to vznětlivý žárlivec, který už několikrát jeho sestře vyhrožoval nožem. Kvůli jeho chorobné žárlivosti musela jít dokonce na detektor lži, aby se ukázalo, zda je manželovi věrná.

Rodina dodává, že Margitě několikrát říkali, aby od Dimitrije odešla, ale žena dlouho neměla odvahu surového muže opustit.  

Reklama
Reklama