Devatenáctiletá dívka byla v Indii znásilněna útočníkem i železnou tyčí

Otřesný případ sexuálního napadení se odehrál před pár dny v indickém městě Nágpur. Devatenáctiletou dívku měl její 52letý nadřízený, se kterým sdílela podnájem, omráčit, znásilnit a následně sexuálně zneužít železnou tyčí. Hrůznost tohoto činu připomíná případ hromadného znásilnění v autobuse, který se odehrál v Novém Dillí v roce 2012.
Brutální násilí na ženách je v Indii obrovským problémem
Brutální násilí na ženách je v Indii obrovským problémem
AP

reklama

Dvaapadesátiletý útočník, který sdílí byt s obětí a několika dalšími lidmi, si měl podle výpovědi oběti počkat, až budou doma s dívkou sami. Tu měl fyzicky napadnout, ucpat jí pusu hadrem a následně znásilnit. Dívka upadla do bezvědomí a muž pokračoval ve znásilnění za použití kovové tyče.

Ženu před znásilněním zachránilo volání o pomoc

VIDEO: Znásilnění v Brně

Oběť se s hrůzným prožitkem za tři dny svěřila svému bratrovi, který ji doprovodil na policejní stanici, kde čin ohlásila. Dívka se s útočníkem znala kromě domova i z práce, jelikož byl jejím nadřízeným, uvedl Daily Mail.

Sexuální napadení jsou v Indii velice běžná, průměr v druhé nejlidnatější zemi světa je neuvěřitelných 92 znásilnění denně. Spousta obětí navíc sexuální útok často neohlásí, jelikož se bojí společenské stigmatizace nebo že budou z pomsty zabity.

reklama

reklama