Devítiletou dívku obtěžoval po internetu muž

Je jí teprve 9 let a už zažila nepříjemné sexuální obtěžování přes internet. Na nepříjemný zážitek své dcery na sociální síti upozornil její otec a ostatní před nemravným spisovatelem těchto zpráv varuje. Muže, který měl holčičku přes internet obtěžovat, se podařilo vypátrat.
22. 3. 2018 KRIMI: DEVÍTILETOU DÍVKU OBTĚŽOVAL PO INTERNETU MUŽ
22. 3. 2018 KRIMI: DEVÍTILETOU DÍVKU OBTĚŽOVAL PO INTERNETU MUŽ

reklama

Není to tak dávno, co teprve devítileté dívence začaly na sociální síti přicházet nemravné zprávy. Ta se se vším svěřila rodičům, kteří začali situaci okamžitě řešit. „Dcera mu sdělila, že jí je devět let. Poté ji začal posílat smajlíky a psát jak ji miluje a podobně,“ říká otec dívky průběh nepříjemného incidentu.

Rodiče vědí o celé konverzaci jejich dcery s dospělým mužem. „Tenhle pán dceři napsal přes Messenger. Dcera si s ním začala psát, protože jí prostě nedošlo, k čemu všemu by mohlo dojít,“ pokračuje otec dívky.

Kdo ví, jak by komunikace pokračovala, kdyby rodiče nezasáhli včas. Ti vše nahlásili Policii České republiky.

„Případem se zabýváme, provádíme šetření. Podařilo se nám ustanovit pravděpodobnou osobu, která se zmíněné konverzace dopustila,“ uvedla mluvčí Policie ČR Martina Fejfarová.

Redaktoři FTV Prima se také pustili do pátrání po muži, který dělá malým holčičkám nemravné návrhy. Stopy je postupně dovedly až na Lounsko. Jak se ukázalo, místním lidem je muž dobře známý. Podle nich už ho měla před pár lety řešit policie. Má mít totiž údajně na svědomí jeden život.

ilustrační foto

Sexuální narážky? Ve Francii vás můžou přijít pěkně draho!

„Psa umlátil a pak ho vhodil do řeky. Protože ho nebavilo ho venčit. Je to člověk, který nemá vlastně vztah k nikomu a k ničemu živému,“ říká sousedka muže, kterého má v hledáčku policie.

„Je to hodně, hodně zvláštní člověk. Měl by spíš vyhledat nějakou odbornou pomoc. Je přátelský, že by byl vyloženě vůči lidem agresivní, nebo něco, tak o tom nevím,“ říká sousedka.

Jenže po internetu je to zřejmě jinak. Ukázalo se to ve chvíli, kdy se o něj začal zajímat otec zmiňované devítileté dívky.

„Poté, co jsem se o něj začal zajímat, tak se objevilo mnoho slečen i žen, které samozřejmě napsaly, že je taky obtěžoval,“ říká otec dívky.

A špatnou zkušenost s ním zveřejnila i dívka z východu Čech. Té slovně vyhrožoval přibližně před rokem. Je tak evidentní, že po sociální síti píše cizím lidem už dlouho.

„Předpokládám, že Policie České republiky a orgány státní správy dostatečně včas zasáhnou,“ doufá otec dívky.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!