Dost bylo mama hotelu: Zoufalí rodiče vyhráli soud proti synovi, který ani ve svých 30 letech nechtěl vylétnout z rodinného hnízda

Mark a Christina Rotondovi z města Camillus v New Yorku se dostali do nepříjemné situace. Jejich syn se ne a ne postavit na vlastní nohy. Ve svých třiceti letech stále bydlel u rodičů, a jak se zdálo, na této skutečnosti nehodlal nic měnit. Zasáhnout musel až soud. Kuriózní případ přinesl server RT.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Většina rodičů od svých milovaných ratolestí očekává, že na prahu třicítky už budou žít svůj vlastní život ve svém vlastním bytě a možná i s vlastní rodinou. Takovou představu měli i rodiče Michaela Rotonda z města Camillus v New Yorku.

Jenže Michaelovi se od rodičů nechtělo. Co na tom, že je z něj už třicátník a měl by to být spíše on, kdo bude rodičům pomáhat. Zdá se, že se Michael řídil heslem „Dokud máma funí, buď u ní“.

Jenže rodičům Michaela už došla trpělivost. Poté, co se snažili svého syna dostat z domu po dobrém, poslali mu pět písemných oznámení, aby rodinný dům opustil. Nabídli mu dokonce finanční pomoc ve výši v přepočtu 24 tisíc, aby začátky na vlastních nohou byly snazší. Ani to se však nesetkalo s úspěchem.

ilustrační foto

Děsivé zjištění v Německu: Rodiče prodávali devítiletého syna pedofilům!

Rodičům proto nezbývalo nic jiného, než se obrátit na soud. „Moji klienti ve skutečnosti nemusí vysvětlovat důvod, proč chtějí, aby jejich syn opustil dům. Michael je starší 21 let a rodiče tak nemají povinnost mu poskytovat „azyl“,“ řekl advokát zoufalých rodičů.

Michael si však i před soudem stál za svým. Podle něj rodičům svým žitím ve společné domácnosti nepřidělává žádné starosti.

Soud dal nakonec za pravdu rodičům a rozhodl, že je na čase, aby Michael roztáhnul křídla a vyletěl z rodného hnízda.

Jak se zdá, přísloví „Můj dům je i tvůj dům“ neplatí pro každou domácnost.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!