Důchodce trápí vysoký věk. Žádá soud o změnu data narození. A za všechno může seznamka!

Důchodce z Nizozemska chce po soudu změnu data narození. Důvodem je přání omládnout a to především kvůli seznamce, kde pro svůj vysoký věc ztrácí šance na seznámení a zaměstnání. „Kde kdo si mění pohlaví, proč já bych nemohl věk?“ říká důchodce.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Emil Ratelband se narodil v roce 1949, letos tedy završil 69. rok svého života. Jenže se svým věkem se rozhodně nechce smířit, a proto zamířil rovnou k soudu. Soudce žádá o snížení věku o celých 20 let! Podle pana Ratelbanda ho fakt, že je starý, omezuje nejen při hledání práce, ale také například při seznamování na Tinderu.

Své přání odůvodňuje tím, že v dnešní době je možné prakticky cokoliv. „Lidé si mění svá jména, pohlaví, tak proč já bych si nemohl změnit věk?“ říká aktivní důchodce pro server The Telegraph.

Případem se bude zabývat místní soud ve městě Arnhem, ale Emil Ratelband moc dobré vyhlídky nemá. Podle soudce neexistuje totiž žádná legální možnost, jak změnit datum narození.

18letá Immy na svém profilu píše prostě „Šťastný chlap“ – je tedy asi zřejmé, co chce a co nabízí.

ODHALENO: Tohle jsou muži a ženy na seznamkách, se kterými by chtělo spát nejvíc lidí! Šli byste do nich taky?

„Je mi 69 let a můj věk mě velmi limituje. Pokud je člověku 49, může si koupit nový dům, řídit lepší auto. Může více pracovat,“ říká Ratelband.

A nejen to. Podle něho je nižší věk znát i v úspěších na seznamkách. „Když uvedu svůj pravý věk, moc žádostí o schůzku nedostanu. Když si ale věk změním o dvacet let, nabídky se jen hrnou, jelikož na svůj skutečný věk nevypadám,“ pokračuje.

I podle doktorů je 69letý muž ve skvělé kondici. Nejspíš ani to mu ale úspěch u soudu nezaručí. Můžeme mu tak popřát mnoho štěstí a třeba si svou drahou polovičku najde i jako sedmdesátník.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!