Důchodce z Wisconsinu má tu nejlepší práci všech dob. Dává si šlofíka s kočkami!

Jste v důchodovém věku a nevíte, co dělat ve volných chvílích? Příklad si můžete vzít z Terryho Lauermana z Wisconsinu. Pětasedmdesátiletý důchodce je dobrovolníkem v kočičím útulku a jeho práce opravdu stojí za to! Terry si totiž do útulku chodí dát šlofíka s kočičími kamarády. Nevěříte? Máme fotky jako důkaz!
Důchodce z Wisconsinu má tu nejlepší práci všech dob. Dává si šlofíka s kočkami!
Důchodce z Wisconsinu má tu nejlepší práci všech dob. Dává si šlofíka s kočkami!
Facebook/Safe Haven Pet Sanctuary Inc.

reklama

Terry Laurman je pořádně aktivní důchodce. Ve svých pětasedmdesáti letech se rozhodl, že bude pomáhat v kočičím útulku v Green Bay v americkém Wisconsinu. „Terry prostě jednou přišel, představil se a řekl, že by rád kartáčoval naše kočky,“ vypráví příběh o nejoblíbenějším dobrovolníkovi zakladatelka útulku Elizabeth Feldhausenová. „Začal chodit den co den, kartáčoval všechny kočky a nyní je zná už tak dokonale, že dokáže říct, co která kočka má ráda a co ne. Mnohokrát se také stane, že tu Terry s kočičími kamarády usne. Ale i to kočky potřebují,“ vypráví s úsměvem na tváři Elizabeth.

 

Dlouhou dobu chodil vitální dědeček do útulku jen tak, aniž by byl ve společnosti jakkoliv zaregistrovaný. „Po šesti měsících, kdy k nám chodil téměř den co den, jsme mu řekli, ať vyplní formulář. Dnes je z něj náš oficiální dobrovolník,“ říká zakladatelka útulku Safe Haven Pet Sanctuary.

 

Terry za své dobrovolnictví není placen, ale vůbec mu to nevadí. Je rád, že může být v prostředí dobrých lidí a kouzelných koček, které ho nikdy nenechají spát samotného.

Fotografie spícího důchodce doslova zahltily internet a z Terryho je rázem hvězda sociálních sítí. „Z toho neuvěřitelného zájmu je v šoku on i my,“ říká Elizabeth. „Díky Terrymu nám začali lidé posílat jídlo i finance pro naše kočičí mazlíčky. A my všem moc děkujeme, že pomáhají dobré věci,“ uzavřela vyprávění o jednom neobyčejném důchodci Elizabeth Feldhausenová.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!