Dva studenti byli vyloučeni z katolické školy - donutili 77 dalších žáků, aby jedli lidské výkaly

Studenti posledního ročníku katolické školy v indonéské provincii Nusa Tenggara nutili desítky svých spolužáků a mladších žáků lžičkou konzumovat lidské výkaly. Nejmladším z nich bylo 12 let. Ředitel školy se jménem celého institutu omluvil a potvrdil, že oba studenti byli vyloučeni.
Žáci byli podle všeho nuceni jíst výkaly ze lžičky
Žáci byli podle všeho nuceni jíst výkaly ze lžičky
pixabay.com

reklama

K odpornému činu došlo na půdě katolické školy Matky všech národů v provincii Nusa Tenggara. Nejmenovaný student posledního ročníku prý našel v šatnách plastový sáček naplněný lidskými exkrementy. Ten měl přinést do třídy, kde se snažil mladší žáky vyslýchat a zjistit původ sáčku. Když žádné z dětí odpověď neznalo, student vzal lžičku a donutil společně se svým kamarádem všechny přítomné fekálie ochutnat.

„Prostě jsme se vzdali a přijali to. Bylo to nechutné, odporné, ale nedokázali jsme se jim bránit,“ řekl podle DailyMailu nejmenovaný chlapec.

Nebezpečná šikana: Co když se týká i vašeho dítěte?

Nebezpečná šikana: Co když se týká i vašeho dítěte?

Tamní média uvedla, že výkaly údajně patřily malému studentovi, který se včas nedostal na toaletu a ulevil si místo toho do plastového sáčku. Třídě pak bylo řečeno, aby o incidentu mlčela. Jeden ze studentů však tyrany nahlásil svým rodičům, kteří si neprodleně stěžovali řediteli školy.

„Pojem jíst, používaný v médiích, je nepřesný. Ve skutečnosti se jeden ze starších studentů dotknul rtů a jazyka mladšího studenta lžičkou naplněnou výkaly,“ uvádí DailyMail na pravou míru. Jeden z členů Indonéské komise pro ochranu dětí (KPAI), Retno Listyarti, navrhl, aby tito dva studenti čelili právním následkům podle zákona na ochranu dětí. Vyzval také rodiče obětí, aby incident nahlásili na policii.

Malý Quaden

Šikanovaný chlapeček Quaden se do Disneylandu nejspíš nepodívá. Rodina má s vybranými penězi ušlechtilejší úmysly

Po problému malého Quadena z Austrálie je tento incident rovněž velmi diskutovaným případem šikany na školách.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!