Exkluzivně: Pořezané dítě a pobodaný jsou v nemocnici!

Útok synovce Jiřího Kajínka
Útok synovce Jiřího Kajínka

reklama

V Prachovicích na Chrudimsku vyšetřují policisté nasilné napadení dvou osob. Záchranáři museli ošetřit muže, který má bodná zranění na hrudníku a dítě s lehkým poraněním krku. Podle dostupných informací je útočníkem synovec Jiřího Kajínka.

„Nevím, co přesně provedl, ale údajně něco ano. Mám jenom informaci, že něco se odehrálo, ale co přesně zatím nevím. Čekám až se dozvím víc. Má mi volat moje sestra. Ta by měla nyní mluvit v Prachovicích s policií." řekl Velkým Zprávám televize Prima v telefonickém rozhovoru Jiří Kajínek. 

Jeho synovec měl být převezen den předtím do nemocnice, kde ale odmítl zůstat. „Co vím, tak synovce měla odvézt záchranka, že měl mít záchvaty. V nemocnici by ho nechali, ale on tam být nechtěl, vyhrožoval reversem. Policie i doktoři sestře řekli, že dokud něco neprovede, tak nemůžou nic dělat. Sestra mi ale řekla, že je nebezpečný všem. I sobě. Je totiž nemocný. Má totiž psychické problémy,“ dodal Jiří Kajínek. Podle něho v tomto případě selhal systém. Jeho synovec Patrik, kterého ale sám Jiří Kajínek téměř vůbec nezná, protože se nevídali, měl zůstat v rukou odborníků. Aktuálně je ve vazbě.

Níže se můžete podívat na rozhovor, který na místě krátce po útoku natočil náš repotér Patrik Buňka. Další informace pro vás připravujeme.

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!