Foldyna zůstává v ČSSD. Hlasování ustál i Andrt

Rebelující poslanec Jaroslav Foldyna i šéf krajské ústecké ČSSD Miroslav Andrt dnes ustáli hlasování o vyloučeni ze strany. Přestože většina přítomných členů předsednictva sociální demokracie zvedla pro jejich vyloučení ruku, hlasování nakonec nevstoupilo v platnost, jelikož nešlo o nadpoloviční většinu všech členů předsednictva.
Jaroslav Foldyna i Miroslav Andrt zůstávají v ČSSD
Jaroslav Foldyna i Miroslav Andrt zůstávají v ČSSD
facebook.com

reklama

Foldyna dlouhodobě kritizuje směřování současného vedení ČSSD a některé sociálnědemokratické politiky. Ministra zahraniční Tomáše Petříčka označil za „nevýrazného“ a ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová podle něj zase dělá špatnou sociální politiku.

Poslanec také pobouřil svým výrokem, když duhový průvod v Praze označil za „pochod kreatur s nahými zadky“ a společně s Tomášem Vandasem (DSSS) se namísto toho zúčastnil vlasteneckého setkání na podporu bílého heterosexuálního muže a tradiční rodiny. Vedle toho se zúčastnil i setkání kontroverzních motorkářů - Nočních vlků, kteří jsou kritizováni za rozšiřování propagandy režimu ruského prezidenta Vladimira Putina. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!