Fotbalistu po hádce u stánku s jídlem střelil útočník do nohy

Nesmyslný spor, který mohl skončit ještě daleko hůře, se strhl v pondělí v jihozápadním Mexiku na ulici u stánku s rychlým občerstvením. Devětadvacetiletý fotbalista Alejandro Vences z něj vyvázl s prostřelenou nohou. Velmi záhy ovšem informoval média, že je v pořádku. Po pachatelích však policie stále pátrá.
Alejanrdo Vences
Alejanrdo Vences
Instagram/@el10_mx

reklama

Mexický fotbalista Alejandro Vences, který momentálně hraje za tým Potros UAEM, zrovna dojídal u stánku, když se opodál stojící skupinka mužů začala hlasitě hádat. Jeden z nich po chvilce vytáhl zbraň a podle záznamů z bezpečnostních kamer s ní namířil na jednoho z přítomných.

Podle Daily Mailu měla vzniknout hádka kvůli tomu, že jeden z nich položil nohu na auto útočníka.

 

Následně se skupinka mužů rozprchla, když po dvou z nich začal útočník střílet. Po chvilce se vrátil zpět ke stánku a svého komplice pobídl, aby na Vencese zaútočil barovou židlí. Fotbalistu postřelil do nohy a pak ho donutil, aby si klekl. Při tom mu namířil zbraň na hlavu. Oba útočníci záhy nasedli do auta a z místa odjeli.

Podle dostupných informací po mužích policie stále pátrá. Vences byl po ošetření zranění z nemocnice propuštěn do domácí péče a fanouškům vzkázal, že je v pořádku a děkuje Bohu, že scénář onoho večera nebyl horší.

reklama

reklama