FOTO: Mladý řidič nepřežil náraz do stromu v lesním úseku

Po nárazu do stromu zemřel v brzkých ranních hodinách na Vodňansku jednadvacetiletý mladík. Příčinou nehody mohla být podle policie nepřiměřená rychlost. V autě jela i dvacetiletá dívka, kterou záchranáři převezli do nemocnice. Během několika hodin jde o druhou nehodu na jihu Čech.
Mladý řidič nepřežil
Mladý řidič nepřežil
PČR

reklama

Tragická dopravní nehoda se stala krátce po jedné hodině ráno. „Jednadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Opel Corsa jel po komunikaci ve směru od obce Vodňanské Svobodné Hory směrem na obec Pražák, kdy při projíždění táhlé pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost vozidla svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, a s vozidlem vyjel vlevo mimo komunikaci směrem do lesního porostu a následně narazil levou stranou vozidla do stromu," popsal policejní mluvčí Milan Bajcura.

Příčinou mohla být nepřiměřená rychlost
Autor: PČR Příčinou mohla být nepřiměřená rychlost

Muž na místě svým zraněním podlehl. Policisté následně přivolali koronera a pohřební službu. Po ohledání těla byla nařízena zdravotní pitva. Dvacetiletá spolujezdkyně byla převezena s lehkým zraněním do nemocnice.

Nehoda na Vodňansku
Autor: PČR Nehoda na Vodňansku

reklama

reklama