Fronty na odbavení na pražském letišti? Pokud si připlatíte, čekat nemusíte

Čekání v nekonečných frontách na pražském letišti je už minulostí. Nově je tam totiž dovoleno předbíhat. Ptáte se jak? Každý cestující tam nově může využít službu Fast and track, díky které projde rychleji bezpečnostní kontrolou a vyhne se frontám. Za větší komfort v rámci cestování si ale musíte připlatit. Kolik to stojí a jak tato služba přesně funguje? Ptali jsme se mluvčí Letiště Praha Mariky Janouškové.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Systém rychlejšího odbavení vysvětlila mluvčí pražského letiště Marika Janoušková

reklama

Speciální poukaz na rychlejší odbavení, který můžete koupit jak přímo na letišti, tak i on-line na webu letiště, z vás na chvíli udělá takzvanou VIP osobnost. Vyhnete se díky němu zdlouhavým frontám. Musíte si za to ale zaplatit - sto padesát korun. Ale pozor! I tady platí pravidlo kdo dřív přijde, ten dřív mele. Nárok na rychlejší odbavení v rámci jedné půlhodiny má totiž jenom pět lidí. 

Možnost rychlejšího odbavení můžete využít už teď od července. Ale pouze tehdy, pokud letíte z terminálu číslo 2.

reklama

reklama