Harry s Meghan „stiskli jaderné tlačítko“: Královna o jejich rozhodnutí údajně nevěděla, William se vše dozvěděl z televize

Středeční prohlášení prince Harryho a jeho manželky nejspíš nešokovala pouze veřejnost. Podle webu Daily Mail o jejich „odchodu z předních linií“ z královské rodině nevěděla ani samotná královna, princ Charles a jeho bratr. Princ William se měl vše dozvědět z televize.
Vévoda a vévodkyně ze Sussexu
Vévoda a vévodkyně ze Sussexu
instagram.com/sussexroyal

reklama

Bodnutí do zad královské rodině nebo dokonce stlačení jaderného tlačítka – těmito příměry komentují zaměstnanci paláce rozhodnutí prince Harryho a jeho manželky Meghan opustit „přední linii“ královské rodiny a stát se samostatnými.

Pro web Daily Mail se měl jeden z pracovníků dokonce svěřit, že si tohle harryho babička rozhodně nezasloužila. „Je to velmi nespravedlivé vůči královně, která si nezaslouží, aby se s ní zacházelo tímto způsobem. Rodina chápe, že chtějí dělat něco jiného a je ochotná jim zcela pomoci,“ upřesnil.

Harry a Meghan se vzdají role v královské rodině a budou pracovat

Harry a Meghan oznámili, že se vzdají role v královské rodině. Královna je zklamaná

Další zaměstnanec byl ve svém vyjádření o dost kritičtější: „Dostali svatbu, kterou chtěli, dům, který chtěli, kancelář, kterou chtěli, peníze, které chtěli, personál, který chtěli, prohlídky, které chtěli, a měli podporu své rodiny. Co víc chtěli? “

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu navíc své rozhodnutí zveřejnili bez vědomí královny, následníka trůnu a otce Harryho, prince Charlese, a jeho starší bratr se o všem dozvěděl z televize. Po návratu ze své, nejspíš poslední oficiální královské cesty, po Kanadě měli být Harry s Meghan připraveni zcela opustit všechny dosavadní platformy pro komunikaci s veřejností pod hlavičkou paláce a začít se vyjadřovat pouze sami za sebe.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!