Hasiči z celé ČR předvedou Praze už dnes večer největší barevnou fontánu na světě!

Vltava dnes večer doslova ožije před zraky diváků, kteří se přijdou podívat na hasičskou show nedaleko Tančícího domu. Hasiči z celé České republiky předvedou unikátní světelnou fontánu za doprovodu hudby. Fontánou chtějí hasiči vzdát poctu československému státu, který slaví sté výročí od svého vzniku.
Hasičská fontána
Hasičská fontána
Facebook/Hasičská vzájemná pojišťovna

reklama

Přes tisíc hasičů ze všech krajů České republiky dnes ve 22 hodin společně vytvoří největší hasičskou fontánu na světě. „Vltava se díky hasičským stříkačkám doslova vzedme do vzduchu a za doprovodu světel a hudby vytvoří unikátní a dosud nevídaný vizuální zážitek, kdy se před diváky odehraje světelný koncert a vodní balet několika tisíců kubických metrů vody v jednom okamžiku,“ uvádí pořadatelé na svých webových stránkách.

S nápadem na tuto pompézní oslavu stého výročí, přišel hasičský sbor z Libereckého kraje. A není divu- právě na severu Čech jsou vodní fontány k vidění již několik desítek let.

ilustračí foto

Hasiči vyrazili ke kurióznímu případu: Muži uvízl na penisu kroužek!

Celou akci budou provázet také určitá omezení. Dopravu kolem Jiráskova náměstí bude korigovat policie, uzavřené budou přístupové schodiště na náplavku a Rašínovo nábřeží. Z Vltavy také zmizí přístavní můstky.

Takže nezapomeňte! Dnes ve 22 hodin na Jiráskově a Palackého mostě bude k vidění ta největší hasičská fontána na světě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!