Holčička (†2), kterou měli týrat pěstouni, v nemocnici zemřela

Tragický konec má případ týrání dvouleté holčičky z Rokycan. Dítě bohužel na následky svých zranění v nemocnici zemřelo. Případ od začátku sleduje reportér Vladimír Pinker.
10. 10. 2017 KRIMI: HOLČIČKA, KTEROU MĚLI TÝRAT PĚSTOUNI, V NEMOCNICI ZEMŘELA
10. 10. 2017 KRIMI: HOLČIČKA, KTEROU MĚLI TÝRAT PĚSTOUNI, V NEMOCNICI ZEMŘELA

reklama

Dívenka, kterou záchranáři odváželi minulý čtvrtek z Rokycan, a která na sobě měla stopy po brutálním týrání, byla už při převozu do nemocnice v kritickém stavu. A ten se bohužel nelepšil. „Nezletilá holčička bohužel zraněním podlehla. Byla nařízena soudní pitva a věcí se stále zabývají kriminalisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje,“ uvedla pro televizi Prima mluvčí PČR Rokycany Hana Kroftová.

Vyšetřovatelé už obvinili 25letou ženu, která měla spolu se svým manželem holčičku v pěstounské péči. Hrozí jí až dvanáct let vězení za týrání svěřené osoby a ublížení na zdraví.

 Zpráva o smrti holčičky vzbudila vášnivé emoce v lidech z okolí, kde mladý pár bydlel. „Normálně bych ji postavila na Václavák a ukamenovala bych ji zaživa. To je prostě strašný, co si ta holka musela prožít ve dvou letech,“ řekla rozhořčeně místní žena.

Kriminalisté stále vyslýchají sousedy, kteří by jim měli osvětlit, jaká situace v domácnosti panovala. O tom, co přesně měla žena holčičce udělat, nechtějí policisté zatím mluvit.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!