Horor v Paříži: Účastník pochodu žlutých vest přišel o část ruky!

Na sociálních sítích se šíří děsivé fotografie. Je na nich zachycen jeden z účastníků pochodu žlutých vest s amputovanou částí ruky. Co přesně mu hrozivé zranění způsobilo, zatím není jasné. Svědci hovoří o policejním granátu, který se nešťastný muž snažil odhodit.
Protest žlutých vest
AP

reklama

Už 13 týdnů zaplňují protestující ve žlutých vestách centrum Paříže a ani dnešek není výjimkou. V průběhu odpoledne ale začaly na sociálních sítích kolovat záběry hrůzného zranění jednoho z demonstrantů. UPOZORŇUJEME, ŽE NÁSLEDUJÍCÍ MATERIÁL NENÍ URČEN PRO DĚTI A SLABŠÍ POVAHY:

 

 

 

Jak ke k hrozivému zranění muž přišel, vylíčil pro RT France údajný svědek celého incidentu. „Ten muž to tam jen pozoroval. Pak přijela policie a začala házet granáty. Jeden z nich přistál tomu muži přímo vedle nohy. Když se ho snažil vzít do ruky a odhodit, explodoval,“ popsal muž jménem Cyprien Royer incident, který se odehrál nedaleko budovy Národního shromáždění. 

Během dnešních protestů žlutých vest, které trvají už 13. týdnem, došlo k několika potyčkám s policií. Část demonstrace si můžete pustit v úvodním videu článku.

reklama

reklama