Hrůzný nález na Příbramsku! Devět mrtvých štěňat ve křoví

Hyenismus, brutalita vybitá na bezmocných tvorech! Příbramská policie řeší zcela nepochopitelný čin. Zatím neznámý člověk zabil a pohodil do křoví u Občova devět štěňat rasy Jack Rusell teriér. Desáté bojuje o život.
Devět mrtvých štěnat ve křoví
Devět mrtvých štěnat ve křoví
PSÍ ÚTULEK DOBŘÍŠ

reklama

V sobotu bylo přineseno do psího útulku na Dobříši nálezkyní živé štěně křížence Jacka Russela. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu je zatím pod veterinárním dohledem a bojuje o život.

Protože se už několik dní objevovaly feny kříženců JRT mezi Pičínem a Příbramí, jeli zaměstnanci útulku danou lokalitu prozkoumat. Bohužel za obcí Občov u odbočky na Pičín našli v křoví odhozená mrtvá štěňata.

Hrůzný nález ve křoví
Autor: PSÍ ÚTULEK DOBŘÍŠ Hrůzný nález ve křoví

Na místo byla přivolána policie a telefonicky byla informována Krajská veterinární správa a starosta obce. Sami lidé zachraňující zvířata jsou v šoku z tak brutálního činu. Vše zveřejnili na svém facobookovém profilu. S takovouto brutalitou se nesetkávají ani v útulku až tak často, tento čin mohl spáchat jen opravdu krutý a bezcitný jedinec, píše se v postu. Zároveň vyzývají případné svědky tohoto ohavného činu (došlo k němu nejspíše kolem 10. hodiny ranní), aby se ozvali na tel.č. 724 077 264. Nikdo neví, jestli je tento počet nalezených fen a mrtvých štěňat konečný nebo zda se ještě objeví další.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!