Hrůzný zážitek zažil otec se synem. Krajta si chlapce vybrala jako svou oběť

Skoro pětimetrová krajta chtěla sežrat čtyřletého chlapce. Otec okamžitě instinktivně zasáhl a s krajtou bojoval. Ta se ale nechtěla vzdát. Po několika hrůzných minutách ji ale otec ubil kladivem. Syn byl posléze převezen do nemocnice. Informuje o tom server Daily Mail.
Krajta
Krajta
foto pixabay

reklama

Klidné ráno v Airlie Beach v australském Queenslandu narušila nebezpečná krajta. Ta si vyhlídla malého chlapce jako svou oběť a z keře na něj zaútočila. Obtočila si jeho nohu a chtěla ho odtáhnout. Syn začal okamžitě křičet a pokoušel se držet chodníku. Po chvilce přiběhl jeho otec a snažil se svého syna zachránit. 

Had se ale jen tak nevzdával, i přes silné údery do hlavy chlapce nepustil. „Mlátil jsem ho do hlavy, ale během chvilky se okamžitě vzpamatoval a zakousnul se synovi do nohy,“ řekl Evan Thompson. Pak hada instinktivně chytil za hlavu a snažil se mu rozevřít čelist. 

To se mu povedlo, ale had stále bojoval. Proto musel otec zasáhnout razantněji. Po chvilce přiběhla jeho manželka s kladivem a otec krajtu ubil k smrti. „Už jsem se s hady párkrát potkal, ale žádný z nich nebyl tak obrovský,“ dodal otec. 

Synovi se nic vážného nestalo. Byl ale převezen do nemocnice a rány od hada mu byly ošetřeny. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!