Hvězda Primy je po mateřské zpět! Sandra Parmová opět moderuje Odpolední zprávy

Sandra se vrací k Odpoledním zprávám
Sandra se vrací k Odpoledním zprávám

Po 191 dnech je zpět na Primě! Moderátorka Odpoledních zpráv Primy Sandra Parmová je po mateřské zpět před kamerou. Je na své původní váze, kterou měla před porodem a sluší jí to jako nikdy předtím. Poprvé bude Odpolední zprávy moderovat v pondělí 29. ledna v 16.35. Bude to zároveň její premiéra v novém studiu.

„Z návratu do Odpoledních zpráv na Primě mám samozřejmě respekt. Přece jen jsem se půl roku věnovala miminku a řešila úplně jiné věci. Přípravu ale nepodceňuji a věřím, že se mi povede vrátit tak, aby divák vůbec nepoznal, že jsem měla pauzu,“ prozradila Sandra. 

Sandra vypadá výborně, má snad recept na krásu? 

„Jsem na své původní váze, takže s garderobou na Primě nebude problém. Je to hlavně díky péči o Emilku - chodíme ven s kočárem, neustále ji chovám nebo nosím a taky pořád kojím, takže váha šla dolů sama,“ přiznává Sandra.

Sandra Parmová je zpět
Sandra Parmová je zpět

Prima má od léta nové studio, jenže Sandra byla na obraze naposledy 21. července, a tak ji čeká velká premiéra. 

„Nejvíce se těším na kolegy, ať už ze zpravodajství, nebo z maskérny a kostymérny. A pak se vážně hodně těším na naše krásné nové studio. Jeho rekonstrukce totiž proběhla krátce po mém odchodu na mateřskou, takže jsem z něj ještě nevysílala,“ prozradila se Sandra.

Jak se jí podaří skloubit práci a rodinu? 

„S hlídáním Emilky nám pomůže hlavně babička a dědeček, kteří už se moc těší. Jsem ráda, že bude v těch nejlepších rukou,“ plánuje Sandra.

Sandra se vrací k Odpoledním zprávám
Sandra se vrací k Odpoledním zprávám

Dokonce má v Praze už i byt. 

„Během ledna jsme se přestěhovali zpátky do Prahy. Je to kvůli práci mé i Pavla opravdu nutné mít zázemí jak v Praze, tak v Brně. Bylo to druhé stěhování za půl roku, takže v tom máme naštěstí už trochu praxi a i díky pomoci rodiny se to rychle zvládlo. Ale kdybych to aspoň v nejbližších letech už nezažila, zlobit se nebudu,“ směje se Sandra. My jí přejeme samozřejmě jen to nejlepší a těšíme se její moderace. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama