I krásná herečka nemá na růžích ustláno: Kvůli bleskovému zájmu médií musela vyhledat pomoc psychologa!

Ani sláva, vysněná práce a pohádkové jmění nejsou vždy zárukou spokojeného života. Své o tom ví i mladinká herečka Daisy Ridley (25), která kvůli nečekané slávě a zájmu médií musela vyhledat odbornou pomoc.
Daisy Ridley
Daisy Ridley
facebook/Daisy Ridley

reklama

Pětadvacetiletá kráska se do podvědomí diváků zapsala jako hlavní ženská hrdinka z kultovní filmové ságy Star Wars: Síla se probouzí. A fanoušci jí uvidí i v premiérovém pokračování Star Wars: Poslední z Jediů, které právě vstupuje do kin.

Daisy Ridley
Autor: facebook/Daisy Ridley Daisy Ridley

Legenda Star Wars, ale i film Vražda v Orient expresu ji vyšvihly mezi hvězdy Hollywoodu. Mladá herečka ale i tak nezáří štěstím. Proč? Daisy otevřeně přiznala, že sláva, která přišla doslova ze dne na den, ji dohnala až ke dveřím psychologa. „Boje s úzkostmi jsem prožívala vždy, už od puberty. Odborníka jsem měla vyhledat mnohem dřív, dnes to již vím,“ řekla herečka pro The Telegraph.

Daisy Ridley
Autor: facebook/Daisy Ridley Daisy Ridley

„Trávit čas s tak úžasnými lidmi, jako jsou všichni ze Star Wars je úžasné, ale občas není na škodu, se od světa filmu odtrhnout a sám v sobě si zpracovat, co se děje a jak se v tom člověk cítí,“ dodala mladá hvězda s tím, že z nejhoršího je už venku. 

reklama

reklama