Ind zabil svou čtyřletou dceru. Chtěl si udobřit Boha

Obětí násilného činu se stala čtyřletá holčička, kterou zavraždil vlastní otec, aby přinesl oběť Bohu, kterého si chtěl udobřit. Později přiznal policistům, že ho k činu dohnal sám Satan. Holčičce prořízl hrdlo. Informace přinesl server RT.
ilustrační foto
ilustrační foto
Pixabay

reklama

Příběh, ze kterého až mrazí, se odehrál minulý čtvrtek v indickém Džódpuru. Během Ramadánu se šestadvacetiletý Nawab Ali Qureshi rozhodl přinést oběť Bohu. Tou obětí se stala jeho čtyřletá dcerka Rizwana.

V osudný den si malá Rizwana zrovna hrála u babičky, když ji Nawab vzal domů, kde žil spolu se ženou Shabanou. Pozdě v noci vzal muž holčičku do přízemí jejich domu, kde nejprve citoval verše z Koránu a poté jí nemilosrdně prořízl hrdlo. Muž se pak s ledovým klidem odebral spát do ložnice.

Tádž Mahal

Tádž Mahal není bílý, ale žlutý: Může za to hmyz a znečištěné ovzduší. Indická vláda už chystá nápravu

Brzy ráno našla žena svou malou holčičku mrtvou. Nějakou dobu se muž pokoušel přesvědčit příbuzné, že to byla kočka, kdo nejspíš zabil Rizwanu, ale manželka okamžitě zavolala policii s podezřením na vraždu. Během vyšetřován se Qureshi nakonec k činu přiznal.

„Miluji své dítě víc, než vlastní život. Svou dceru jsem nabídl jako oběť,“ řekl podle policie Nawab. Policejní záznamy dále uvádějí, že podle muže ho měl při činu ovládat samotný Satan.

Přinášení lidských obětí není v Indii bohužel ničím výjimečným. Loni v červnu například dva muži zavraždili šestiměsíční holčičku během magického rituálu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!