Italové jsou v šoku! Sexuálních útoků stále přibývá, mnohdy jsou za nimi migranti

Sexuální útoky na ženy řeší celá Itálie. Jejich frekvence se nebezpečně zvyšuje. Starostka římské metropole Virginia Raggi chce zlevnit taxi služby pro ženy a nainstalovat nové bezpečnostní kamery.
Sexuální útoky ovládají Itálii. Za znásilněním jsou často migranti.
Sexuální útoky ovládají Itálii. Za znásilněním jsou často migranti.
youtube/Nová buržoazie News

reklama

Sedmapadesátiletá Němka, Finka, mladá Polka nebo dvě Američanky. Ty všechny se staly oběťmi znásilnění v různých částech Itálie. Obyvatelé oblíbené prázdninové destinace zuří a ženy ovládá strach. Frekvence, se kterou jsou hlášeny nové a nové případy znásilnění nebezpečně rychle stoupá. Nejcitlivější na celé kauze je pak fakt, že násilníky jsou mnohdy migranti, kteří do Itálie přicházejí od počátku migrační krize.

Starostka Říma své rozhořčení z celé situace vyjádřila poté, co vyšlo najevo znásilnění dámy z Německa. Sedmapadesátiletou ženu měl znásilnit muž ve věku kolem 20 až 25 lety, který ji spoutal a zneužil. Nahou ji pak v populárním parku Villa Borghese v centru města našel taxikář. Po násilníkovi pátrá policie.

Levné taxi i kampaně proti násilí ve školách

Raggi hodlá udělat všechno proto, aby se ženy v Římě opět začaly cítit bezpečně. V plánu má například nechat nainstalovat 150 bezpečnostních kamer v různých čtvrtích hlavního města. Myslela také na využívání taxi služeb, kdy budou mít ženy jezdící v nočních hodinách zvýhodněné jízdné. A v neposlední řadě spustila ve školách kampaně proti násilí vůči ženám.

Sexuální útoky ovládají Itálii. Za znásilněním jsou často migranti.
Autor: youtube/Nová buržoazie News Sexuální útoky ovládají Itálii. Za znásilněním jsou často migranti.

Sexuální útoky týden co týden 

Ale Němkou sexuální útoky zdaleka nekončí. Již jsme vás informovali o případu znásilněné turistky, jejíhož přítele skupina čtyř migrantů zmlátila poté, co se snažil bránit svou přítelkyni. Otřesné na celé situaci je fakt, že tři ze čtyř násilníků byli nezletilí.

Celou Itálií také otřásl případ mladé Finky, kterou minulý týden znásilnil migrant z Bangladéše poblíž centrálního nádraží Termini v hlavním městě. Případů, kdy migranti sexuálně útočí na ženy nejen v Itálii, přibývá a téma vyvolává nekončící diskuze.

Vrcholem je pak případ ve Florencii. Ten se netýká migrantů, ale ze znásilnění jsou tam obviněni dva policisté. Ti měli sexuálně zneužít dvě americké turistky. Ti, kteří by ženy měli před podobným chováním chránit, teď čelí stejným obviněním.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!