Jak tenhle spor dopadne? Žena žaluje výrobce postele, na které se zranila při sexu!

Britka žaluje výrobce postelí poté, co utrpěla velmi vážné poranění páteře. Jak se jí to podařilo? Tušíte správně- při sexu. Angličanka nyní ze zranění viní výrobce nefunkční postele.
ilustrační foto
ilustrační foto
pixabay.com

reklama

Šestačtyřicetiletá Claire Busbyová podala žalobu na výrobce postelí Beds Are Uzzz poté, co si na jedné z postelí způsobila v roce 2013 vážné poranění páteře. Ke zranění došlo v dosti netradiční situaci- při vášnivém sexu.

Zatímco si Claire užívala milostných hrátek se svým partnerem, postel se zničehonic rozpadla a žena se uhodila hlavou o podlahu. S ránou přišlo také nepříjemné křupnutí v páteři. Od té doby trpí Britka bolestmi páteře, z čehož viní právě výrobce postelí. Dle jejích slov jí byl doporučen vadný kus, přičemž postel nebyla ani správně složena.

Úspěšná podnikatelka tvrdí, že posteli chyběly například i protiskluzové podložky, které by zvýšily bezpečnost.

Bolí vás o prázdninách krční páteř? Změňte tyto věci!

Bolí vás o prázdninách krční páteř? Změňte tyto věci!

Podle serveru BBC ale výrobci Beds Are Uzzz popřeli, že by byli zodpovědní za poranění paní Busbyové. „Je dost pravděpodobné, že ať už dělali v posteli cokoliv, pokud se pohybovali příliš blízko okraji postele, mohli ztratit rovnováhu a z postele jednoduše spadnout,“ řekl advokát Beds Are Uzzz pro novináře.

Uvidíme, která strana nakonec ze soudní síně vyjde jako vítěz a zda dá soudce Britce za pravdu, nebo jí doporučí méně vášně v posteli.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!