Jak to bylo dál s mladíkem, který přepadl babičku o holi? Máme video z jeho zadržení!

Videozáznam, který zachycuje sedmnáctiletého mladíka, jak v Brně na Staré osadě přepadává 80letou stařenku o holi, u vás vzbudil obrovskou vlnu ohlasů a emocí. Mladík starou paní povalil, vytrhl jí nákupní tašku a utekl. Strážníkům se ho ale brzy podařilo dopadnout.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak pokračoval případ přepadení?

reklama

Jak zjistil Michal Janotka, seniorka by měla být po zdravotní stránce v pořádku, šrámy na duši se ale asi jen tak nezacelí. Mladého zloděje prý ten den poslal jeho otec hledat brigádu, on ale vše vyřešil přepadením bezbranné seniorky. Případ předávají policisté do Zlínského kraje, odkud má mladík pocházet.

Jelikož pachateli ještě nebylo 18 let, hrozí mu maximálně 5 let ve vězení, což je ostatně pro mladistvé horní hranice u všech násilných činů, a to včetně vraždy. Praxe ovšem ukazuje, že je pravděpodobné, že do vězení nakonec vůbec nepůjde a ze všeho vyvázne možná jen s podmínkou nebo výchovným opatřením.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!