Jak vydělat na královské svatbě? Někteří VIP hosté bohatou na svatebních darech

Za kolik si myslíte, že se na internetu prodala dárková taška, kterou na královské svatbě dostali VIP hosté od Harryho a Meghan? Cena za takovou „obyčejnou“ tašku se vyšplhala na skoro 1 milion korun. Samotný prodej ovšem v Británii vyvolal vlnu nevole.
23. 5. 2018 ZPRÁVY: NĚKTEŘÍ VIP HOSTÉ BOHATNOU NA SVATEBNÍCH DARECH
23. 5. 2018 ZPRÁVY: NĚKTEŘÍ VIP HOSTÉ BOHATNOU NA SVATEBNÍCH DARECH

reklama

Je jí 31 let, byla mezi 1200 VIP hosty, pracuje pro jednu strojařskou firmu, která se snaží zaměstnávat mladé lidi, což se líbí princi Harrymu, a tak Cliare Oliverová dostala pozvání na svatbu. Před svatbou se vyfotila, jakou má radost, že může být na zámku. A jako upomínku, si mohla odnést tuto režnou tašku. Už hodinu po obřadu ji nabídla na internetu k prodeji. Tašku někdo koupil za 21400 liber, tedy téměř 650 tisíc korun.

Deník Daily Mail oslovil Cliare Oliverovou, aby se k prodeji vyjádřila. Ta to ale odmítla komentovat.

Královská svatba - Meghan a Harry

Královská svatba ŽIVĚ: Sledujte aktuální dění a to nejzajímavější o svatbě desetiletí na Primazpravy.cz

Plátěné tašky s iniciály obsahovaly svatební pořádek a uvítací dopis od Meghan a Harryho, lahev vody Windsor Castle, obrovskou čokoládovou minci, plechovku s dorty a poukaz na 20% slevu v zámeckém obchodě. Britové ale tohle bohatnutí tvrdě kritizují.

„Je to její věc, má právo prodat ji. Udělal bych to samé. Kdo je však tak hloupý, že zaplatí takové peníze za režnou tašku, to nechápu,“ říká redaktor Alan S. Jiní zase tvrdí, že je žena chamtivá. 

Jeden z prodejců později prohlásil, že by chtěl darovat hotovost na charitu, ale na samém začátku se o tomto ušlechtilém činu zapomněl na internetu zmínit.  

reklama

reklama